Postet nga: krenar jemini

‘Lab-Oil’, kompania ku vdiq 22 vjeçari gjobitet me 9 mijë e 500 euro

Kompania e derivateve “Lab- Oil” është dënuar me 9 mijë e 500 euro nga Inspektorati i Punës.

Vdekja e 22-vjeçarit, Inspektorati gjen 5 shkelje në kompaninë e naftës

Inspektorati i Punës ka dhënë disa përgjigje për shkaktarët e vdekjes së 22-vjeçarit Krenar Jemini nga Mushtishti i Suharekës. Ai vdiq në vendin ...

Opozita: Vdekja e Krenar Jeminit dëshmon pozitën e pambrojtur e të pasigurt të punëtorit

Dy partitë opozitare, Lëvizja Vetëvendosje dhe Partia Socialdemokrate, kanë reaguar ndaj vdekjes së Krenar Jeminit në vendin e punës dhe ndalimin që ia ka bërë kompania “...

Jusuf Azemi: Shteti u shantazhua kur u ndalua Kryeinspektori në vendin ku vdiq 22-vjeçari

Kryetari i Sindikatës së Pavarur të Sektorit Privat të Kosovës, Jusuf Azemi ka thënë se shteti i Kosovës u shantazhua nga kompania “Lab-Oil” kur kjo e ...

(VIDEO) Si ndodhi vdekja e 22 vjeçarit në punë?

Shiriti që barte qymyrin në fabrikën e ‘Lab-Oil’ i mori jetën 22 vjeçarit nga Mushtishti i Suharekës.

Varroset në vendlindje 22-vjeçari që vdiq në vendin e punës

Krenar Jemini është varrosur sot në varrezat e Mushtishtit të Suharekës.

Vdekja e 22-vjeçarit, Hoxhaj paralajmëron hapa konkretë për rritjen e sigurisë në vendin e punës

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe njëherazi nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj ka ngushëlluar familjen e 22-vjeçarit që vdiq dje në vendin e tij të ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!