Postet nga: kosovo

Moti në javën e ardhshme, ditët kur priten reshje intensive

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se javën e ardhshme do të jetë mot i ngjashëm.

Moti sot, i vranët dhe me riga shiu dhe bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paraparë që sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga shiu dhe bore.

Moti në Kosovë në javën e fundit të dhjetorit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në javën e fundit të dhjetorit moti do të jetë i vranët dhe në disa intervale me diell.

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët, por nuk do të mungojnë rrezet e diellit në intervale ...

Moti sot, me shi e borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik.

Moti të premten dhe të shtunën

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur motin për dy ditët e ardhshme në Kosovë.

Parashikimi i motit për pesë ditë, nga nesër reshje bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar një mot të ndryshueshëm për pesë ditët e ardhshme, ku duke filluar nga nesër do të ketë reshje të ...

Moti sot, në mbrëmje reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e sotme do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht të vranët.