Postet nga: kosova u21

Prekazi deklarohet pas humbjes nga Shqipëria

Trajneri i Kosovës U21, Rafet Prekazi ka folur pas humbjes së “Dardanëve” nga Shqipëria me rezultat 2-1, ndeshje e vlefshme për kualifikimet e “Euro 2021”.

Shqipëria U21 e mposht Kosovën U21 (FOTO)

Shqipëria U21 e ka mposhtur Kosovën U21, me rezultat 2-1, ndeshje e vlefshme për kualifikimet e “Euro 2021”.

Sonte zhvillohet ndeshja Shqipëri U21- Kosovë U21

Sonte me fillim prej orës 19:00, do të përballen Shqipëria U21 dhe Kosova U21, në “Elbasan Arena”, për kualifikimet e “Euro 2021”.

Eridon Qaradaku dhe Leonard Maloku dëshirojnë fitore ndaj Kosovës (VIDEO)

Kombëtarja e Shqipërisë U21, do të përballet me Kosovën me 15 tetor, në “Elbasan Arena”, ndeshje e vlefshme për kualifikimet e “Euro 2021”.

Rafet Prekazi publikon listën e futbollistëve të Kosovës U21 për ndeshjen ndaj Shqipërisë (FOTO)

Trajneri i Kombëtares së Kosovës U21, Rafet Prekazi, e ka publikuar listën e futbollistëve për ndeshjen ndaj Shqipërisë që e luajnë me 15 tetor në “...

Rafet Prekazi: Anglia favorite, por nuk shkojmë të dorëzuar

Trajneri i Kombëtares U21, Rafet Prekazi, sot është paraqitur në konferencë për media, në prag të grumbullimit të kësaj kombëtare, e cila luan ndaj Anglinë me 9 ...

Hendboll, Kosova barazon me Bahrejnin (Foto)

Kosova U21 në kampionatin botërorë që po zhvillohet në Spanjë, ka arritur ta siguroj pikën e parë pas barazimit ndaj Bahrejnit me rezultat 29:29.

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Angli U21- Kosovë U21

Federata e Futbollit e Anglisë ka bërë të ditur se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Europian, Angli U21- Kosovë U21, që ...