Postet nga: koronavirusi

Arrestohet i dyshuari i cili shërbeu me kafe disa persona në lokalin e tij

Një person në rrugën ``Zahir Pajaziti``, në Pejë është arrestuar nga policia gjatë ditës së djeshme pasi që i njëjti nuk ka vepruar sipas vendimeve në fuqi ...

(FOTO) Gjysmë ore para fillimit të orës policore - kolona të gjata në Prishtinë

Kolonë e gjatë me automjete është krijuar në Prishtinë, rreth gjysmë ore para së të fillojë "ora policore".

Stadiumi i Manchester Cityt shndërrohet në spital

Manchester City ka vendosur në dispozicion stadiumin e vetë “Etihad”, në shërbim të punonjësve të shëndetësisë prej kësaj jave.

Në këto barnatore mund të shërbeheni sonte gjatë orës policore (Dokument)

Qeveria e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka marrë vendim për ndryshimin e orës policore për lëvizjen e qytetarëve dhe automjeteve.

Qeveria pritet ta ndryshojë orarin e "orës policore"

Qeveria e Kosovës pritet të marrë vendim që të ndryshojë orarin e orës policore.

Qeveria në kërkim të kredive për luftimin e pandemisë

Qeveria e Kosovës ka njoftuar se është duke punuar për të gjetur burime shtesë të financimit në luftën kundër pandemisë Koronavirus.

Lojërat Olimpike në Japoni do të organizohen, pavarësisht koronavirusit

Japonia është e përkushtuar të organizojë Lojërat Olimpike Verore, në fund të korrikut, pavarësisht shqetësimeve të ngritura nga përhapja e koronavirusit të ri në kë...

Ramadani tregon se cilët persona janë më të ndjeshëm ndaj koronavirusit

I ftuar sonte në emisionin Click ishte Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani, i cili tregoi se personat më të ndjeshëm ndaj koronavirusit ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!