Postet nga: kontrabanda me barna

Prebreza: “Viagra”-t, produkte që shiten nën banak

Në emisionin ‘Kallxo Pernime’ po transmetohen pamjet e xhiruara bashkë me zyrtarët doganorë nga lufta për parandalimin e mallrave të kontrabanduara.

Arrestohet doganieri dhe një person i dyshuar për dhënie të mitës dhe kontrabandim

Mbrëmjen e 18 majit njësitë e Doganës kanë gjetur sasi të barnave në një veturë në afërsi të pikës kufitare dhe në bazë të dyshimit të ...

Arrestimi i zyrtarit doganor i përfshirë në kontrabandimin e “Viagra”-ve

Një zyrtar doganor i Kosovës është ndaluar gjatë një operacioni i cili është kryer pas një hetimi dymujor nën dyshimet për përfshirje në kontrabandim të produkteve ...

Pamje: Metoda se si Dogana zbuloj tregtarin e "Viagrave" e "Kamagrave" në Prishtinë

Në emisionin ‘Kallxo Përnime’ ka transmetuar pamjet e xhiruara bashkë me zyrtarët doganorë në luftën për parandalimin e mallrave të kontrabanduara.

Dosja e biznesit me “Viagra” në Prishtinë – LIVE

Në emisionin “Kallxo Përnime” po transmetohet reportazhi për kontrabandimin e “Viagra”-ve dhe barnave të ndaluara.

Pesë të Arrestuar për Kontrabandë me Barna

Policia e Kosovës ka arrestuar personat me inicialet A.M, E.R, S.I, D.A, A.A gjatë një aksioni të Policisë kufitare në bashkëpunim me Doganat ...

Dënohen Dy Veta për Futje të Barnave të Kontrabanduara

Riza Brahimi dhe Ivica Stanojkoviq janë dënuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë për shkak se kishin futur mall të paautorizuar nga Maqedonia përmes një pike doganore në ...