Postet nga: koncert humanitar

“Nesër një ditë e re” , mbrëmje humanitare për të prekurit nga tërmeti

Për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri, nesër mbrëma në “Sheshin 21”, duke filluar nga ora 20:00, Inva Mula me shumë miq ...

Koncert humanitar për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri

Këtë të mërkurë, më 18 dhjetor 2019, në Teatrin ODA, në ora 20:00, mbahet një koncert humanitar dedikuar të prekurve nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri.

'Shota' me koncert humanitar për familjen Abazi

Ansambli Kombëtar i Këngëve dhe Valleve “Shota” ka vendosur që koncerti premierë që do të mbahet të shtunën e ardhshme, më 7 dhjetor 2019, të jetë humanitar, dhe ...

Të shtunën në pishinën e Gërmisë mbahet koncerti humanitar 'MUWW II'

Organizuar nga “Rockuzinë”  këtë të shtunë, më 15 qershor 2019, në Amfiteatrin e Pishinës së Gërmisë do të mbahet koncerti i dytë me radhë, “Metal United World Wide II” (...

Sonte në Prizren Ndihmohet Manolja

Aktivistë, artistë e ndërmarrës do të bëhen bashkë në mbrëmje në Prizren për ta ndihmuar Manolja Kabashin, 22 vjeçen nga ky qytet të diagnistifikuar me ...

Aktivistët në Prizren Organizojnë Mbrëmje Humanitare për 22 Vjeçaren e Sëmurë

Aktivistë dhe qytetarë të Prizrenit do ta organizojnë një mbrëmje bamirësie për Manolja Kabashin, vajzën 22 vjeçare nga Prizreni e cila aktualisht është duke u trajtuar ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!