Postet nga: Komuna e Prizrenit

Gjykimi i ish-drejtorëve të Mytaher Haskukës, dëshmitari tregon si u dëmtua nga veprimi i të akuzuarve

Gjykimi ndaj ish-drejtorëve të Mytaher Haskukës, me propozimin e prokurorit ka vazhduar me dëgjimin e dëshmitarit.

 Gjykimi ndaj ish-drejtorëve të Komunës së Prizrenit vazhdoi me fjalën hyrëse

Gjatë ditës së sotme është mbajtur gjykimi ndaj tre ish-drejtorëve të Komunës së Prizrenit, Levent Kasëmi, Fejzë Kabashi dhe Refik Shaqiri, të cilët po akuzohen ...

Prizren, grumbull mbeturinash në rrugë-FOTO

Mbeturina të shumta janë hedhur në rrugën "Kadri Zeka" në Prizren.

Komuna e Prizrenit hap konkurs për afro 70 vende pune në arsim

Komuna e Prizrenit ka hapur konkurs për afro 70 pozita të lira të punës në sektorin e arsimit.

Komuna e Prizrenit përuron laboratorin për kryerjen e analizave biokimike në QMF në Gjonaj

Komuna e  Prizrenit sot ka përuruar laboratorin në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Gjonaj për kryerjen e analizave biokimike.

Komuna e Prizrenit nënshkruan kontratën për ndërtimin e 'PUMP TRACK'-ut të parë në Kosovë

Komuna e Prizrenit ka nënshkruar kontratë për ndërtimin e stazës ‘PUMP TRACK’ me vlerë totale prej 67 mijë e 67 euro.

Digjet kutia e rrymës në objektin e Muzeut të Dëshmorëve në Prizren

Kutia shpërndarëse e rrymës në Muzeun e Dëshmorëve, në fshatin Landovicë të Prizrenit, që u përurua të shtunën, është përfshirë nga zjarri.

Muzeu i përuruar me gabime drejtshkrimore, Komunës së Prizrenit i kushtoi mbi 67 mijë euro

Muzeu i Dëshmorëve, që u përurua me gabime drejtshkrimore gjatë vikendit në fshatin Landovicë të Komunës së Prizrenit, kësaj të fundit i ka kushtuar 67 mijë ...