Postet nga: Kokainë

Shkatërrohet një rrjet i drogës nga Ballkani

 

Goditet banda e kokainës, 10 të rinj në pranga e një vajzë nën hetim, u bllokohet kokainë e kanabis

Një operacion antidrogë ka vënë në pranga 10 persona në Elbasan, kryesisht të rinj ndërkohë që një vajzë është nën hetim në gjendje të lirë,

U kapën me 9 kg kokainë, prokuroria kërkon paraburgimin e dy shtetasve të Shqipërisë

 

Policia arreston 21-vjeçarin e dyshuar për rrëmbim, në shtëpi gjen kokainë dhe 12 mijë euro

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar 21-vjeçarin, i cili dyshohet për rrëmbim, fajde si dhe blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje të paautorizuar të ...

30 ditë paraburgim ndaj të dyshuarit për shitje të kokainës

Të dyshuarit për shitje të narotikëve, P. M., i është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh.

Ky është kamioni ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Portin e Durrësit

Ky ëhstë kamioni ku autoritetet doganore të Portit të Durrësit, kanë sekuestruar rreth 300 kilogramë lëndë narkotike të dyshuar kokainë.

Pamje Ekskluzive: Si dukej nga brenda kamioni ku u kapën 400 kilogram kokainë në Lipjan

Emisioni "Kallxo përnime" ka shfaqur pamje ekskluzive të  një prej operacioneve më të mëdha të Policisë së Kosovës kundër trafikut të drogës.

Policia e Kosovës në bashkëpunim me atë gjermane konfiskojnë 2.5 kilogram kokainë

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka njoftuar se Njësia e Antidrogës në rajonin e Prishtinës, në koordinim me policinë gjermane, kanë konfiskuar 2.5 kilogram ...