Postet nga: kobra city

Vendimi i fundit i gjykatës ndaj Dibran Hoxhës dhe të tjerëve për rastin e vrasjes në ‘Kobra City’

Të dyshuarit për vrasjen e të riut nga Kukësi në ‘Kobra City’, Dibran Hoxhës dhe të tjerëve iu ka vazhduar paraburgimi edhe për dy muaj.

Arrestime të reja për vrasjen në Kobra City

KALLXO.com ka mësuar se gjatë ditës së djeshme me urdhër të Prokurorisë është arrestuar edhe një person tjetër në lidhje me rastin në lokalin "Kobra ...

Vrasja në Prizren, në shtëpinë e Dibran Hoxhës është gjetur një kasafortë e fshehur prapa kaminës

Burime brenda grupit hetimor kanë thënë për KALLXO.com se në shtëpinë e Dibran Hoxhës është zbuluar një kasafortë e fshehur prapa kaminës së tij.

Vendimi i Gjykatës së Prizrenit: 30 ditë paraburgim për Dibran Hoxhën dhe të tjerët për vrasjen në lokalin “Kobra City”

Gjykata e Prizrenit ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh për Dibran Hoxhën dhe 5 personat e tjerë, të dyshuar për rastin e ditës së ...

VIDEO - Vrasja në Prizren, fjalët e para të Dibran Hoxhës

Prokuroria e Prizrenit ka kërkuar masën e paraburgimit për Dibran Hoxhën dhe pesë të dyshuarve të tjerë për rastin e vrasjes së rëndë, më...

Dosja e Prokurorisë – Çka ndodhi me video-incizimet e lokalit ‘Kobra City’?

Mëngjesin e 3 janarit të këtij viti, në parkingun e lokalit “Kobra City” ndodhi një vrasje, ku dyshohet që dorasi është pronari i lokalit, Dibran Hoxha.

Dosja e Prokurorisë: Dibran Hoxha ka shtënë me armë nga parkingu në drejtim të veturës së viktimave

KALLXO.com ka siguruar dosjen e Prokurorisë, ndaj të dyshuarit Dibran Hoxha për vrasjen e rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të 3 janarit.

Vrasja në 'Kobra City', Policia del me raport zyrtar

Një person ka vdekur e një tjetër është plagosur nga shkrepja e armës që ndodhi në oborrin e një lokali nate, në “Kobra City” në Prizren.