Postet nga: Kobe Bryant

Pippen: Kobe Bryant ishte më i mirë se Michael Jordan

Scottie Pippen ka ndezur polemika, duke pretenduar se Kobe Bryant ishte një basketbollist më i mirë se ish shoku i tij i skuadrës Michael Jordan.

Lakers përlotin botën me dedikimin të cilin ia kushtuan Kobe Bryant

Më 26 janar, vdekja e legjendës Kobe Bryant do të trondiste mbarë botën.

Gruaja e Kobe Bryant flet për herë të parë pas tragjedisë familjare

E gjithë bota u prek nga tragjedia e familjes Bryant.

Dalin pamjet nga vendi i aksidentit ku vdiqën Kobe Bryant dhe vajza e tij

Të dielën në mëngjes legjenda e NBA-së, Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna, humbën jetën pas një aksidenti tragjik me helikopter.

Hetohet shkaku që çoi në rrëzimin e helikopterit të Kobe Bryant

Hetuesit amerikanë po punojnë për të përcaktuar shkakun e rrëzimit të helikopterit, që çoi në vdekjen e yllit të basketbollit, Kobe Bryant, të dielën në Kaliforni.

Rekordmeni Bryant

Legjenda e basketbollit amerikan dhe jo vetëm, Kobe Bryant, ditën e djeshme vdiq në mënyrë tragjike, në moshën 41 vjeçare.

VIDEO - Reagimi i LeBron James për vdekjen e Kobe Bryant

LeBron James dhe Los Angeles Lakers ishte duke u kthye për në LA kur morën lajmin për vdekjen e Kobe Bryant.

Obama: Humbja e vajzës edhe më e rëndë

Ish- Presidenti, i SHBA-ve, Barack Obama, ka reaguar pas vdekjes së Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna Maria, në moshën 13-vjeçare, në një aksident me helikopter.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!