Postet nga: kllokot

Kllokot, gjuajtën me Kallashnikovë gjatë festimit të Krishtlindjes ortodokse, arrestohen dy prej tre të dyshuarve

Tre qytetarë të Kosovës të nacionalitetit serb janë identifikuar nga Policia si pjesëmarrës në një gjuajtje me Kallashnikovë gjatë festimit të Krishtlindjes ortodokse në Kllokot.

Policia e Kosoves

Policia e Kosovës jep detaje për rrahjen në Kllokot

Policia e Kosovës ka dhënë detaje në lidhje me sulmin për të cilin u raportua ndaj një personi në Kllokot. Sipas njoftimit të organeve të rendit, bë...

Raportohet për një person të sulmuar në Kllokot, Policia po e heton rastin

Një person raportohet se është sulmuar pak orë pas mesnatës në Kllokot.

Një i arrestuar për dëmtim të varrezave që kishte ndodhur para 2 muajve në Kllokot

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar të dyshuarin për dëmtimin e varrezave që kishte ndodhur më 2 tetor 2022 në Kllokot.

Qytetari gjen kuletën me rreth 735 euro e 100 franga zvicerane dhe e dorëzon në Polici

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se më 5 dhjetor në stacionin policor në Kllokot, një person me inicialet Xh.R. nga një fshat i Komunës së ...

Arrestohet i dyshuari për dhunimin e një gruaje në Kllokot

Policia ka arrestuar dje një person të dyshuar për një rast të dhunimit që dyshohet se ka ndodhur me 20 maj 2022.

Arrestohen dy të mitur, në veturën që ata udhëtonin u gjetën dy AK-47

Në orët e para të ditës së entje në Kllokot, në prangat e Policisë së Kosovës kanë rënë dy të mitur.

I dëmtohet lapidari i varrit të babait, policia po e heton rastin

Një burrë nga Kllokoti është ankuar në Policinë e Kosovës se gjatë vizitës në varrezat e fshatit kishte vërejtur se lapidari i varrit të babait të tij ...