Postet nga: Klinika e Infektives

Ministri i Shëndetësisë arrin në Klinikën Infektive- FOTO

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj është parë duke hyrë në Klinikën e Infektivës para pak çastesh.

PAMJE - Instituti i Mjekësisë Ligjore bartë trupat e pajetë nga Klinika e Infektivës

Instituti i Mjekësisë Ligjore është parë duke bartur trupa të pacientëve të cilët dyshohen se kanë vdekur nga coronavirus, në Klinikën e Infektivës.

Vajza e njërës nga viktimat e COVID-19: Dyshimet e mia janë se nuk e trajtuan babain mirë me oksigjen- VIDEO

Një grua e cila mëngjesin e sotëm mësoi se babai i saj 70 vjeçar ka vdekur si pasojë e coronavirus, po dyshohon se doktorët nuk e ...

Pamje nga Klinika e Infektivës, pas rrethimit nga policia

Pesë pacientë të tjerë dyshohet se kanë vdekur nga coronavirus. Ekipet e KALLXO.com të cilat po qëndrojnë në afërsi të klinikës kanë treguar se policia ka ...

Prishtinë - Vdekje të dyshimta të pacientëve me Coronavirus në Klinikën e Infektivës

Pesë persona dyshohet se kanë vdekur si pasojë e përkeqësimit të gjendjes pas infektimit me coronavirus.

Katër pacientë me COVID-19 në gjendje kritike në Klinikën e Infektivës

Katër pacientë me coronavirus janë në gjendje kritike dhe janë duke u trajtuar me respirator në Klinikën e Infektivës.

Ngarkohet edhe më shumë Klinika Infektive, mbi 100 pacientë me COVID-19

Gjithsej 104 pacientë janë të shtruar në Klinikën e Infektivës e 101 prej tyre sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë me coronavirus.

Vetëm sot Klinika Infektive ndaloi tetë persona për mbikëqyrje

Numri i të prekurve me coronavirus ka arritur në 20. Në anën tjetër ende nuk ka pasur ndonjë konfirmim më ndonjë rast të ri për ndonjë të infektuar ...