Postet nga: KF Drenica

Drita i shkakton shumë probleme Prishtinës, Drenica triumfon me shumë mund ndaj Ballkanit

Drenica ka fituar me shumë mund ndaj kampionit të këtij edicionit Ballkanit në kuadër të javës së 35-të në BKT Superligën e Kosovës me rezultat 3...

Dorëhiqet kryesia e FC Drenica, shkak kriza financiare

Kryesia e klubit të futbollit "FC Drenica" është dorëhequr nga drejtimi i klubit pas situatës të krijuar në klub.

Pas rezultateve të sotme, ky është lideri i ri në futbollin kosovar

Kanë përfunduar dy takimet e xhiros së dhjetë në kuadër të Superligës së Kosovës në futboll ku nuk pati ndonjë rezultat befasues.

Gjilani-Drenica dhe Dukagjini-Ballkani dy takimet e ditës së sotme

Sot zhvillohen dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës në Futboll. Në Gjilan, skuadra e Ismet Munishit pret ekipin e Drenicës që gjendet në pozitën e ...

Drenica përforcohet me mesfushorin Behar Ramadani

Drenica ka njoftuar se ka transferuar mesfushorin Behar Ramadanin.

Devolli: Nuk na mposhti Ballkani, ne e mposhtëm vetën

Drenica pësoi humbje me rezultat 1-2, nga Ballkani në Skenderaj, në kuadër të xhiros së 14-të në Superligën e Kosovës.

Trajneri i Drenicës flet pas humbjes nga Gjilani

Drenica ka pësuar humbje me rezultat 1-0, nga Gjilani, në kuadër të xhiros së 13-të në Superligën e Kosovës.

Fadil Rama jep dorëheqje nga Drenica

Fadil Rama më nuk do të jetë trajner i Drenicës, duke dhënë dorëheqje pas humbjes nga Drita.