Postet nga: kerkesa per paraburgim

Prokuroria kërkon paraburgim për kushëririn e Ferid Aganit dhe bashkëpunëtoren e tij

Djali i xhaxhait të ish-ministrit të Shëndetësisë, Ferid Aganit, Armend Agani është arrestuar gjatë ditës së djeshme nga ana e policisë, më saktësisht Departamenti për ...

Prokuroria kërkon paraburgim për përmbaruesen, ish-pronarin dhe menaxherin e një kompanie

Policia ka njoftuar se arrestuar tre persona, një përmbaruese Rr. M, një ish- pronar të një kompanie M. A dhe një menaxher të një kompanie A. M.

Prokuroria e Gjilanit kërkon paraburgim për të dyshuarit për zënkën ku u përdorën armë, thikë e sëpatë

Prokuroria Themelore në Gjilan ka kërkuar masën e paraburgimit për tre persona, në lidhje me rastin e së dielës (27 janar), kur në një parking të një ...

Gjykata vendos për 26 vjeçari nga Gjilani i dyshuar për shantazhet intime ndaj 14 vjeçares

21 00

55 aktakuza të ngritura nga Prokuroria Themelore në Ferizaj që nga fillimi i janarit

55 aktakuza janë ngritur nga Prokuroria Themelore në Ferizaj që nga fillimi i muajit janar.

Kërkesë për paraburgim për tre të dyshuar për narkotikë

Për tre të pandehur në Ferizaj është paraqitur kërkesa për paraburgim nën dyshimin se të njëjtit kanë poseduar dhe dyshohet se kanë tentuar të shesin ...

Kërkohet paraburgim ndaj të dyshuarit për grabitjen e mbrëmshme

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka kërkuar masën e paraburgimit ndaj të dyshuarit i cili u arrestua mbrëmjen e kaluar pas një grabitjeje të një filiale të rrjetit ...

Dokument: Provat e prokurorisë ndaj ‘Burdushit’

Prokuroria Themelore në Prizren ka paraqitur sot kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit për Hysri Peqanin i njohur si ‘ Burdushi’.