Postet nga: kercenime

Deputeti ukrainas: Serbët më kërcënuan për rezolutën për njohjen e Kosovës

Deputeti ukrainas, Oleksiy Goncharenko, thotë se serbët e kanë kërcënuar në rrjetet sociale, pasi dorëzoi rezulotën në Parlamentin e Ukrainës, ku kërkohet që ...

Abazoviq kërkon nga drejtuesit e policisë të hetojnë kërcënimet që ka marrë për shkak të arrestimit të Petar Lazoviqit

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq ka informuar drejtuesit e policisë publike dhe inteligjente se grupet e afërta me oficerin e arrestuar të Agjencisë Kombëtare të Sigurisë (...

Fushë Kosovë, me sulm e kërcënime ia marrin telefonin një personi

Një vjedhje me sulm e dhunë ka ndodhur dje në Fushë Kosovë, sipas raportit Policisë.

Ramiz Lladrovci deklarohet lidhur me raportimin se policia i gjeti armë personit kërcënues ndaj tij

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci është deklaruar lidhur me raportimet se policia gjeti armë tek një person kërcënues ndaj tij.

Ballkan - Nga 3,566 raste të incidenteve me armë zjarri, 98% u bënë nga burrat

Nga 3,566 autorë të incidenteve me armë zjarri në Evropën Juglindore në vitin 2020, rezulton se 98% e tyre janë bërë nga burrat, ndërsa 2% nga gratë. Kjo është bërë ...

Policia lut qytetarët mos të shqetësohen nga kërcënimet e raportuara nëpër spitalet e Kosovës

Gjatë kësaj jave është raportuar se persona të caktuar po kërcënojnë stafin shëndetësor në spitalet e Kosovës dhe si pasojë e kësaj qytetarë...

Edhe në Spitalin e Mitrovicës pati kërcënime ndaj stafit mjekësor

Mbrëmjen e kaluar dy persona kanë kërcënuar verbalisht stafin mjekësor të Spitalit Rajonal të Mitrovicës.

Ditën e akuzoi se u bë milioner me para të qytetarëve, në mbrëmje avokati pretendon se u kërcënua nga Sami Lushtaku

Avokati Gazmend Halilaj, me anë të një postimi në rrjetin social në “Facebook”, po pretendon se është kërcënuar nga ish-kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku.