Postet nga: keqtrajtim

Dyshohet se keqtrajtoi fëmijën e tij 9-vjeçar, arrestohet babai

Policia ka arrestuar një burrë në Suharekë, i cili dyshohet se e ka keqtrajtuar fëmijën e tij 9-vjeçar.

Arsyetimi i mësuesit nga Vitia i cili shfaqet në pamje duke e rrahur nxënësen

Pas publikimit të pamjeve KALLXO.com ka arritur të zbardhë edhe pjesë nga deklarata të cilën mësuesi e ka dhënë në polici pak orë pas ngjarjes.

Arrestohet një grua në Fushë Kosovë, dyshohet se keqtrajtoi fëmijën e saj

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua nën dyshimin për keqtrajtim të një fëmije.

Babai keqtrajtoi fëmijën e tij

Policia ka bërë të ditur se dje është arrestuar një burrë nga Obiliqi pasi që e kishte keqtrajtuar fëmijën e tij. Policia rastin e ka cilësuar ...

Mësimdhënësi arrestohet pasi keqtrajtoi nxënësin

Një mësimdhënës nga Malisheva është arrestuar pasi kishte keqtrajtuar fizikisht  nxënësin e tij.

Drenas, arrestohet pas keqtrajtoi djalin e tij të mitur

Një i dyshuar është arrestuar dje për keqtrajtim të djalit të tij të mitur në Drenas.

Gjakovë, aktakuzë ndaj dy policëve për rrahjen e një qytetari

Prokuroria e Gjakovës ka ngritur një aktakuzë ndaj dy zyrtarëve policor për veprën penale keqtrajtim gjatë ushtrimit të detyrës zyrtare ose autorizimeve publike si dhe ...

​Arrestohen dy policë të dyshuar për keqtrajtimin e një të mituri

Janë arrestuar dy zyrtarë policorë të dyshuar për keqtrajtim gjatë ushtrimit të detyrës zyrtare.