Postet nga: keqperdorimi seksual

Rasti i të miturës nga Drenasi, deklarohen të pafajshëm të akuzuarit

Gjashtë të akuzuarit lidhur me keqpërdorimin seksual të të miturës në Drenas kanë dalë sot para Gjykatës për t’u ballafaquar me akuzën e Prokurorisë.

Dosja e Prokurorisë – Si ishte keqpërdorur seksualisht e mitura nga Ferizaj në një motel në Prizren

O. H. është dënuar me tre vjet burgim nga Gjykata e Ferizajt, nën akuzat për keqpërdorim seksual ndaj të miturës S. M.

Prokuroria: Shumë shpejt do të ngritet aktakuza për skandalin e Drenasit

Në një prononcim për KALLXO.com, Ruhan Salihu, prokuror i rastit ndaj të dyshuarve për skandalin seksual me nxënësen nga Drenasi, ka deklaruar se Prokuroria i ...

Arsyet e lirimit nga paraburgimi të policit dhe profesorit, të dyshuar për skandalin seksual me nxënësen nga Drenasi

KALLXO.com dje ka raportuar se me kërkesën e Prokurorisë, Gjykata e Prishtinës ua ka ndryshuar masën e sigurisë dy të dyshuarve për keqpërdorim ...

Skandali seksual në Drenas, Imer Beka konfirmon lirimin e policit

23:18

VIDEO - A ishin gratë e rikthyera nga Siria të keqpërdorura seksualisht?

Sonte në Emisionin “Drejtësia në Kosovë” u transmetuan ekskluzivisht detaje e dëshmi për 4 burrat, 32 gratë dhe 74 fëmijët të cilët pikërisht një javë më ...

Sa është i rëndësishëm raportimi i keqpërdorimeve seksuale?

Emisioni “Drejtësia në Kosovë” mbrëmjen e sotme transmetoi reportazhin për arrestimin e pjesëtarit të Forcës së Sigurisë së Kosovës, për keqpërdorim seksual ...

Skandali Seksual në Gjilan: Pamjet kur pjestari i FSK-së u arrestua

Emisioni “Drejtësia në Kosovë” mbrëmjen e sotme transmetoi reportazhin për arestimin e pjesëtarit të Forcës së Sigurisë së Kosovës, për keqpërdorim seksual ...