Postet nga: kamerat ilegale

Policia largon 6 kamera ilegale në Zubin Potok

Policia e Kosovës ka larguar sot 6 kamera ilegale që monitoronin vendet publike në Zubin Potok.

Agjencia për Informim dhe Privatësi konfiskon kamerat ilegale në Shtërpcë

Agjencia për Informim dhe Privatësi ka njoftuar se ka konifskuar kamera ilegale të cilat kanë qenë të vendosura në territorin e Komunës së Shtërpcës.

Policia largon 47 kamera ilegale në Durrës, Krujë e Shijak, po hetohen 8 persona për vendosjen e tyre

Policia e Shtetit ka larguar 47 kamera ilegale të vendosura në Durrës, Shijak dhe Krujë.

Pamje ekskluzive të konfiskimit të dokumenteve në komunën ilegale të Shtërpcës

Policia dhe Prokuroria e Ferizajt janë rikthyer sërish në Shtërpcë, ku katër muaj më parë e kishin mbyllur komunën ilegale apo paralele serbe.

Pamje ekskluzive – Sekuestrimi i kamerave ilegale që dyshohet se pamjet nga Kosova i dërgonin në Serbi

Forca të mëdha të Policisë, të shoqëruar edhe nga zyrtarë të Prokurorisë së Ferizajt, në orët e para të 7 korrikut ia kanë mësyrë Shtërpcës.

Çka u konfiskua dje në operacionin e policisë në Shtërpcë?

Policia e Kosovës ka zbatuar dje urdhrin e Gjykatës dhe Prokurorisë së Ferizajt për bastisjen e disa lokacioneve në qytetin e Shtërpcës.

Numër gjigant i personave të dyshimtë në Shtërpcë

Në mëngjesin e sotëm Policia ka zbatuar urdhrin e Gjykatës dhe Prokurorisë së Ferizajt për bastisjen e disa lokacioneve në qytetin e Shtërpcës. Aksioni ë...

Ekskluzive - Detaje nga operacioni i Shtërpcës

Kamerat e sigurisë që ishin të vendosura në qytetin e Shtërpcës sot janë larguar nga Policia e Kosovës në një aksion të gjerë të udhëhequr nga ...