Postet nga: Kadri Rahimaj

Rahimaj shfuqizon pjesërisht reformën në arsim të Qëndron Kastratit

Kryetari i ri i Komunës së Kamenicës, Kadri Rahimaj i ka shfuqizuar pjesërisht vendimet e ish-kryetarit të kësaj komune, Qëndron Kastrati, për riorganizimin e ...

Qëndron Kastrati i shkruan letër të hapur kryetarit të ri të Kamenicës: Pres reflektim dhe jo veprime populliste

Kryetari në largim i Kamenicës, Qendron Kastrati, i ka shkruar një letër kryetarit të posa zgjedhur të kësaj komune, Kadri Rrahimajt.

Me tupanë, qytetarët fillojnë festën për fitoren e Rahimajt në Kamenicë (VIDEO)

Në oborrin e shkollës “Sadri Misini”, banorët e fshatit Shipashnicë e Epërme, kanë filluar festën me tupanë për fitoren e kandidatit të Lëvizjes Vetë...

‘Marrëveshja’ AAK-LVV në Kamenicë, tri drejtori dhe posti i nënkryetarit të Komunës për AAK-në

Në komunën e Kamenicës, kandidati i LVV-së, Kadri Rahimaj ka marrë mbështetjen e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK)në garën e ...

Qëndron Kastrati e Kadri Rahimaj përplasen se kush i ka 'ma shokë Albin Kurtin e Liburn Aliun'

Kandidatët për kryetar të Komunës së Kamenicës kanë replikuar në Debat Pernime për bashkëpunimin e komunës me Qeverinë për projekte të ndryshme.

Rahimaj i Vetëvendosjes: Do ta rikthejmë pushtetin në Kamenicë

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Kamenicës, Kadri Rahimaj në “Debat Pernime” ka thënë se do ta rikthejnë Vetëvendosjen në ...