Postet nga: kaçanik

Suspendohet polici në Kaçanik, dyshohet se rrahu një të mitur me nevoja të veçanta

Policia e Kosovës ka reaguar pas një lajmi në media se “polici bashkë me djalë e rrahin një të mitur me nevoja të veçanta në Kaçanik”.

Personi që ra në humnerë në Prevallë është një 24-vjeçar nga Kaçaniku

Personi i cili është gjetur i vdekur sot në një humnerë në Prevallë është një 24-vjeçar nga Kaçaniku.

Konfiskohet birrë, raki e mish derri në afërsi të pikës kufitare me Serbinë

Policia e Kosovës ka konfiskuar një sasi të konsiderueshme të mallrave të kontrabanduara përgjatë kufirit me Serbinë, afër pikës kufitare në Muçivërcë saktësisht ...

Rezultatet për Kaçanikun – LIVE

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur t’i publikojë rezultatet e zgjedhjeve lokale për kryetar të komunës së Kaçanikun.

Konfiskohet mish i dyshimtë në Kaçanik

Dje rreth orës 12:45 në fshatin Kabesë të komunës së Kaçanikut janë konfiskuar rreth 3 mijë kilogram mish pule.

Kaçanik, i dyshuari e shet veturën me dokumente të falsifikuara

Policia e Kosovës njofton se është iniciuar një rast ndaj një personi nën dyshimin se i njëjti për përfitime personale ka falsifikuar veturën dhe ...

Kandidati i LVV: Në Kaçanik nuk ka drejtor shkolle që nuk është politik

Kandidatët të cilët pretendojnë të marrin udhëheqjen e komunës së Kaçanikut në balotazhin e 14 nëntorit kanë hedhur akuza për politizimin e arsimit në ...

Përplasen kandidatët për kryetar të Kaçanikut për ordinancën private të Besim Ilazit

Kandidatët për kryetar të Kaçanikut kanë hedhur akuza ndaj njëri-tjetrit se kush njihet më shumë.