Postet nga: Juventus- Milan

Juventusi me mungesa të mëdha ndaj Milanit

Ndeshja kryesore e xhiros së 31-të në Serie A, luhet sot nga ora 21:45, mes Milanit dhe Juventusit.

Mbi 8 milionë italian e shikuan ndeshjen Juventus – Milan

Mbi 8 milionë italianë e kanë parë ndeshjen Juventus – Milan, e cila është luajtur të premten mbrëma në kuadër të ndeshjes kthyese të gjysmëfinales në Kupën e ...

Zyrtare: Shtyhet ndeshja Juventus – Milan, shkaku i Coronavirusit

Edhe zyrtarisht, ndeshje kthyese e gjysmëfinales në Kupën e Italisë, ndërmjet Juventusit dhe Milanit është shtyer, për shkak të Coronavirusit.

Fitore e vështirë e Juventusit ndaj Milanit (VIDEO)

Juventus ka shënuar një fitore të vështirë ndaj Milanit me rezultat 1-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 12-të në Serie A.

Formacionet zyrtare: Juventus – Milan (FOTO)

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Juventus- Milan, e cila luhet në kuadër të xhiros së 13-të në Serie A, prej orës 20:45.

Juventus fiton me përmbysje ndaj Milanit (Foto)

Juventus ka shënuar fitore me rezultat 2-1, ndaj Milanit në kuadër të xhiros së 31-të në Serie A.

Graziano Cesari: Banti gaboi rëndë, Emre Can bëri faull për penallti ndaj Contit

Ndeshja e mbrëmshme ndërmjet Juventusit dhe Milanit, për Superkupën e Italisë, përfundoi me fitoren e ‘Bianconerëve’, por nuk përfundoi pa polemika.