Postet nga: jose mourinho

Mourinho i nervozuar pas barazimit ndaj Norwichit

Tottenham ka barazuar me rezultat 2-2, ndaj Norwchit, duke bërë një paraqitje jo të mirë në fazën e mbrojtjes.

I ngordhi qeni për Krishtlindje, Mourinho nuk i mban lotët

Jose Mourinho njihet si trajner që komandon me dorë të hekurt, shpeshherë bëhet edhe arrogant, por edhe ai ka pikat e tij të dobëta.

Mourinho tregon se përse jetoi në hotel për një vit e gjysmë sa ishte trajner i Manchester Unitedit

Jose Mourinho ishte trajner i Manchester Unitedit, për një vit e gjysmë prej 1 korrikut të vitit 2016, deri me 17 dhjetor të vitit 2018.

Mourinho: Nuk kemi nevojë për Ibrahimovicin, e kemi Harry Kane

Jose Mourinho e ka nisur mirë aventurën e tij si trajner te skuadra e Tottenhamit, pasi në debutim shënoi fitore ndaj Ëest Hamit në Premierligë, me rezultat 3-2.

Mourinho debuton me fitore si trajner i Tottenhamit (VIDEO)

Jose Mourinho e ka nisur drejtimin e Tottenhamit me fitore, pasi e ka mposhtur West Hamin me rezultat 3-2, në kuadër të xhiros së 13-të në Premierligë.

Mourinho: Do t’i jap pasion Tottenhamit

Tottenhami dje e ka emërtuar Jose Mourinhon, trajner të ri.

Zyrtare: Jose Mourinho emërohet trajner i Tottenhamit

Jose Mourinho edhe zyrtarisht është emëruar trajner i skuadrës londineze Tottenham.

Presidenti i La Ligës e dëshiron rikthimin e Mourinhos dhe Ronaldos

Presidenti i La Ligës, Javier Tabes, ka thënë se e dëshiron rikthimin e dyshes Jose Mourinho dhe Cristiano Ronaldos.