Postet nga: jose mourinho

Jose Mourinho po e ka të vështirë pa futboll

Trajnerit të Tottenhamit, Jose Mourinhos po i mungon futbolli, i cili është pezulluar në Premierligë shkaku i pandemisë së COVID-19.

Nedved: Mourinho e dëshiroi transferimin tim te Interi

Zëvendës-presidenti i Juventusit, Pavel Nedved, ka kujtuar kohën kur Jose Mourinho e dëshironte transferimin e tij.

Mourinho: Më mungon shumë futboll dhe mezi pres të rikthehemi

Disa klube në Angli janë rikthyer në stërvitje në grupe të ndara si Arsenali e Brightoni.

Tottenham ia ndan Mourinhos 145 milionë euro për transferime në merkaton e verës

Tottenham pritet të bëj revolucion në skuadër në afatin kalimtar të verës.

Tottenhami i Jose Mourinhos në krizë të rezultateve

Jose Mourinho e kishte marrë drejtimin e Tottenhamit me 20 nëntor, duke nënshkruar kontratë deri në fundin e sezonit 2023.

Mourinho i nervozuar pas barazimit ndaj Norwichit

Tottenham ka barazuar me rezultat 2-2, ndaj Norwchit, duke bërë një paraqitje jo të mirë në fazën e mbrojtjes.

I ngordhi qeni për Krishtlindje, Mourinho nuk i mban lotët

Jose Mourinho njihet si trajner që komandon me dorë të hekurt, shpeshherë bëhet edhe arrogant, por edhe ai ka pikat e tij të dobëta.

Mourinho tregon se përse jetoi në hotel për një vit e gjysmë sa ishte trajner i Manchester Unitedit

Jose Mourinho ishte trajner i Manchester Unitedit, për një vit e gjysmë prej 1 korrikut të vitit 2016, deri me 17 dhjetor të vitit 2018.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!