Postet nga: jetlir zyberaj

Këshilltari i Pacollit: AKR nuk do të jetë pjesë e qeverisë së re

Aleanca Kosova e Re nuk do të jetë pjesë e qeverisë së re dhe do të vazhdojë të jetë opozitë.

Këshilltari i Pacollit i reagon zëdhënësit të Qeverisë

Jetlir Zyberaj, këshilltari i liderit të AKR-së, Behgjet Pacolli ka reaguar ndaj qëndrimit të zëdhënësit të Qeverisë në detyrë, Përparim Kryeziu, pasi që ky ...

Zyberaj: AKR-ja s’ka biseduar me askënd për pjesëmarrje në Qeveri

Këshilltari i kryetarit të AKR-së, Behgjet Pacolli, Jetlir Zyberaj ka deklaruar se nga kjo parti nuk kanë biseduar me askënd për pjesëmarrje në qeverinë e re.

A do të vendoset Behgjet Pacolli në konvikte nëse kthehet nga Zvicra, flet këshilltari i tij

Këshilltari i kryetarit të Aleancës Kosova e Re (AKR), Jetlir Zyberaj, ka thënë se nëse Behgjet Pacolli vjen në Kosovë, ai vjen në përputhje me ...

VIDEO: Kush i pinte Schweppes-at në Ministrinë e Jashtme ?

Këshilltari i ministrit në detyrë të Punëve të Jashtme, Jetlir Zyberaj është ballafaquar në emisionin Jeta në Kosovë me shpenzimet e para më shumë se 7 viteve të shefit ...

Sa shtete e kanë tërhequr njohjen ndaj Kosovës?

Shpeshherë diplomacia serbe deklaroi se Kosovës iu hoqën njohje të shtetësisë.

Zyrtari i MPJ nuk e di pse Presidenti ishte në Dubai gjatë votimit për INTERPOL

Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit në detyrë të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, e ka konfirmuar se në Dubai, ditën kur u votua për anëtarë...

Vjehrri me të renë në një ambasadë, reagon MPJ

Bubulina Krasniqi, motra e Memli Krasniqit, anëtarit të PDK-së dhe Shpend Kallaba, vjehrri i saj, punojnë së bashku në Ambasadën e Kosovës në Budapest.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!