Postet nga: Istog

Istog, gjendet një person i vdekur në shtëpinë e tij

Policia e Kosovës njoftoi se të shtunën në fshatin Shalinovicë të Istogut një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë tij.

Gjendet i vdekur personi që u raportua i zhdukur dy ditë më parë në Istog

Një i moshuar që ishte raportuar i zhdukur dy ditë më parë në Istog është gjetur sot i vdekur rreth 500 metra larg shtëpisë së tij në fshatin Bajicë të ...

Një person bie në greminë të Bjeshkëve në Istog, dërgohet në spital të Pejës

Një person nga fshati Vrellë është dërguar për trajtim në spitalin rajonal të Pejës pasi kishte rënë në një greminë në bjeshkë të fshatit Studenicë të ...

Aksident mes tri veturave në Istog, lëndohen gjashtë persona

Gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore pas një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 15:00 në Istog.

Istog, një vajzë e mitur raportohet e zhdukur

Një grua në Banjë të Istogut ka raportuar dje në Policinë e Kosovës se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri pë...

Arrestohen dy persona në Istog dhe u konfiskohen tri armë të gjata dhe 18 fishekë

Policia e Kosovës gjatë kontrollit të të një veture ka gjetur dhe konfiskuar tri armë zjarri të gjata dhe 18 fishekë.

Podujevë, gruaja raporton në polici se burri e ka dëbuar nga shtëpia

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar gjashtë raste të dhunës në familje.

Një burrë vdes në Istog, u godit nga degët e lisit duke prerë dru në pyll

Policia ka njoftuar se një burrë ka vdekur e një tjetër është lënduar pasi gjatë rrëzimit të një lisi, janë goditur nga degët e lisit.