Postet nga: Islam Thaqi

Prokurori në izolim, dështon gjykimi për organizim të grupit kriminal

Gëzim Abazi dhe Lutfi Nebiu janë ulur sot në bankën e të akuzuarve për t`u përballur me aktakuzën e Prokurorisë Speciale, e cila i ...

Dalin para gjykatës  të akuzuarit për përleshjen me thikë e kaçavidë në Gjilan

Ilaz Cakolli dhe Egzon Azemi kanë dalë sot para gjykatës në Gjilan për t’u përballur me akuzën e Prokurorisë për vrasje në tentativë

Gjykata vendos për Vali Corleonen

Princvalentino Corleone, i njohur si Vali Corleone, i akuzuar se ka shkaktuar rrezik të përgjithshëm dhe ka bartur armë pa leje, është liruar për herë të dytë ...

Vali Corleone sërish në gjyq për bombën e vendosur në diskotekën e Gjilanit

Princvalentino Corleone, i njohur si Vali Corleone, i akuzuar se ka shkaktuar rrezik të përgjithshëm dhe ka bartur armë pa leje, ka dalë të enjten para Gjykatës ...

Arrest shtëpiak ndaj të dyshuarit për fajde

Jahir Syla i dyshuar se ka dhënë para me fajde sot ka dalur para gjykatësit në Gjilan për tu deklaruar rreth pretendimit të prokurorisë.

Gjilan, i akuzuari e pranon se theri 6 herë viktimën në shpinë

Alban Miftari i akuzuar për vrasje në tentativë, e ka pranuar fajin sot para Gjykatës së Gjilanit.

Nis nga fillimi gjykimi i nipave për grabitjen në shtëpinë e dajave

Me maska e respektim të distancës ka nisur nga fillimi shqyrtimi gjyqësor ndaj të akuzuarve Ferdi Sali, Liridon Musli, Labinot Halimi dhe Selman Halimi.

Eksperti i zënë, zvarritet gjykimi për inventarin e komunës

Sasha Mirkoviq, ish-kryetar i komunës së Kllokotit, tani nënkryetar i komunës, dhe Elbasan Alidema, Beqir Selimi, Nebahate Pira dhe Strahinja Steviq janë ulur në bankën e ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!