Postet nga: Isco

Manchester City bën gati 80 milionë euro për Iscon

Real Madrid mund të mbetet pa mesfushorin spanjoll, Isco në afatin kalimtar të verës.

PSG bën gati 200 milionë euro për Kroos, Iscon dhe Bale

Paris Saint-Germain duket se në afatin kalimtar të verës do të bëj revolucion në skuadër.

Mungesa e madhe në listën e Spanjës

Trajneri i Spanjës, Luis Enrique, ka lënë jashtë listës për dy ndeshjet e ardhshme ndaj Norvegjisë dhe Maltës mesfushorin e Real Madrid, Isco.

Manchester City i gatshëm t’i shpenzojë 75 milionë euro për Iscon

Manchester City është duke menduar që tani për zëvendësuesin e mesfushorit David Silva, i cili është afër fundit të karrierës së tij.

Juventus dhe Manchester City të gatshëm të ofrojnë 100 milionë euro për Iscon

Juventus dhe Manchester City kanë hyrë në garë për t’i marrë shërbimet e mesfushorit të Real Madridit, Isco.

Arsenal, Chelsea e Tottenhami e dëshirojnë transferimin e Iscos

Tri klubet nga Londra, Arsenal, Chelsea dhe Tottenham, e dëshirojnë yllin e Real Madridit, Isco Alarcon.

Juventus dhe Manchester City dëshirojnë transferimin e Iscos

Juventus dhe Manchester City, kanë shfaqur interesim për spanjollin e Real Madridit, Isco Alorcon.

Isco: Më mungon Bale apo Carvajal, nuk qajmë për dikë që nuk donte të ishte këtu

Mesfushori i Real Madridit, Isco Alarcon ka folur për media në konferencën e organizuar para ndeshjes së nesërme që luhet ndërmjet Real Madridit dhe Plezenit, në ...