Postet nga: Isa Mustafa

Tërhiqet Isa Mustafa, i hap rrugë zgjedhjeve në LDK

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka deklaruar se është tërhequr nga drejtimi i Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Isa Mustafa, pasi votoi, fton qytetarët të dalin të votojnë

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka votuar dhe ka ftuar qytetarët të marrin pjesë në votim.

Isa Mustafa komenton shallat e kuqe në qytete: LVV të qartësojë se kush janë partnerët e saj

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka deklaruar se nuk është i sigurtë nëse qytetari është i informuar se çfarë paraqesin shallat e kuqe të ...

Mustafa i quan ‘kanaqe politike’ ata që kritikojnë LDK-në

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, i ka quajtur ‘kanaçe politike’ ata që e kritikojnë partinë e tij.

Isa Mustafa për Vjosa Osmanin: Ulja në prehrin e kundërshtarit tonë politik nuk është ndryshim por kapitullim

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe kandidati për kryeministër nga kjo parti, Avdullah Hoti, kanë hapur zyrtarisht fushatën zgjedhore.

Reagon Isa Mustafa për vizitën e Albin Kurtit në Skenderaj

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka reaguar në lidhje me vizitën e liderit të Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurtit mbrëmë në Skenderaj.

Gërvalla: Isa Mustafa jetoi me vite në Gjermani si ministër i Financave dhe nuk krijoi asnjë kontakt

Ish-anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Donika Gërvalla, e ka akuzuar rëndë kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa.

Mustafa: Osmani është ushtruese e detyrës së presidentes e papërgjegjshme

Kryetari i Lidhjes Demoratike të Kosovës, Isa Musatafa ka reaguar pas adresimit të ushtrueses së detyrës së presidentes së vendit, Vjosa Osmani në lidhje me ngjarjet e mbrë...