Postet nga: Intervistim

Shoqërohet në polici personi që kërcënoi për sulm me bombë në Xhaminë e Mitrovicës

Është shoqëruar në polici një person i cili në rrjete sociale kishte kërcënuar se do hidhte bomba në Xhaminë e Madhe në Mitrovicë.

Nis intervistimi i të dyshuarve për sulmin ndaj gazetarit Valon Syla

Policia e Kosovës ka njoftuar sonte se ka arrestuar tre persona si të dyshuar për sulmin ndaj gazetarit Valon Syla.

Policia interviston gruan nga Ferizaj që dyshohet se braktisi tre fëmijët e saj

Një grua nga Ferizaj është intervistuar nga policia nën dyshimin se më 3 shtator kishte dalë nga shtëpia dhe kishte lënë bashkëshortin me tre fëmijët ...

Natasha Kandiq i reagon BIA-s serbe për intervistim të gazetarit Adriatik Kelmendi

Aktivistja për të drejtat e njeriut Natasha Kandiq përmes rrjetit për pajtim KOMRA i ka reaguar shërbimit të Inteligjencës serbe, BIA për intervistim të ...

Dyshimet në procesin e zgjedhjeve, intervistohet një person në Podujevë

Një person është intervistuar nga forcat e rendit afër shkollës ‘Kongresi i Manastirit’ ne Gllamnik të Podujevës.

Shpejtim Bulliqi intervistohet nga policia, nën dyshimin se ushtroi dhunë fizike ndaj një qytetari

Kryetari i Komunës së Podujevës Shpejtim Bulliqi është intervistuar nga policia mëngjesin e sotëm. Ai ishte ftuar që të lajmërohej në polici në lidhje me ...

Avokati i mësuesit nga Drenasi intervistohet për keqpërdorim seksual

Inspektorati Policor i Kosovës ka reaguar në lidhje me lajmin se është arrestuar avokati që mbrojti mësuesin në rastin e Drenasit.

Intervistohet nga policia pas publikimit të fotografisë me armë

Një person nga fshati Baicë në Lipjan është intervistuar gjatë ditës për përdorim të armës.