Postet nga: Inter - Juventus

Inter – Juventus, notat e lojtarëve, Ronaldo më i mirë, Bastoni më i dobëti

Juventusi ka triumfuar ndaj Interit në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Italisë me rezultat 1-2.

Juventusi triumfon ndaj Interit me golat e Ronaldos

Juventusi ka fituar ndaj Interit me rezultat 1-2, ndeshje e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë.

Juventusi po e mposht Interin me golat e Ronaldos

Ka përfunduar pjesa e parë mes Interit dhe Juventusit me rezultat 1-2, ndeshje e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë.

Inter – Juventus, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Juventus, që luhet në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Italisë.

Statistika dhe kuriozitete para takimit Inter – Juventus

Inter dhe Juventusi do të përballen për hërë të dytë brenda sezonit 2020/2021, sot në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Italisë, në stadiumin “Guiseppe ...

Interi mposht Juventusin me lehtësi

Interi ka mposhtur Juventusin me rezultat 2-0, në kuadër të xhiros së 18-të në Serie A.

Interi po e mposht Juventusin me golin e Vidalit (VIDEO)

Interi e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi 1-0, ndaj Juventusit.

Inter – Juventus, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Juventus, që luhet në kuadër të xhiros së 18-të në Serie A.