Postet nga: incident zjarri

Digjet një veturë në Han të Elezit

Një incident zjarri është raportuar orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme në Han të Elezit.

Bagdad, 82 të vdekur nga zjarri në një spital ku po trajtoheshin pacientë me COVID-19

Një zjarr i nisur si shkak i një bombole të oksigjenit përfshiu një spital të shtunën në mbrëmje në Bagdad .

Dy incidente të zjarrit në Ferizaj, lëndohet një zjarrfikës

Një mobilieri në fshatin Sojevë të Ferizajt dhe një shtëpi në këtë qytet janë përfshirë nga zjarri gjatë ditës së djeshme.

Zjarri në orët e rrymës në objektin banesor në Prishtinë, disa banorë po trajtohen nga ekipet mjekësore

Sot rreth orës 18:00 Policia e Kosovës ka pranuar informata për një incident zjarri në një objekt banesor në rrugën ‘Muhamet Qami’, të lagjes Mati 1  në Prishtinë.

Digjen disa vetura në një parking në Malishevë

Policia e Kosovës njofton se disa vetura janë përfshirë nga zjarri në një parking në Malishevë.

Suharekë, kamionin e kaplon zjarri

Policia e Kosovës ka njoftuar se në mbrëmjen e ditës së djeshme është raportuar për një incident zjarri në Suharekë.

Shpërthen zjarri në kuzhinën e pompës së derivateve

Një incident zjarri ka ndodhur pasditen e djeshme brenda një pompe të derivateve në fshatin Shkabaj të Obliqit.

Prizren, i vihet zjarri një veture

Dje rreth orës 01:00 pas mesnate është raportuar për zjarrvënie ndaj një veture.