Postet nga: incident zjarri

Komandanti i zjarrfikësve jep detaje për incidentin e zjarrit në Prishtinë

Një ndërtesë është përfshirë nga zjarri sot në lagjen "Tophane" të Prishtinës.

Dëshmitari në vendin ku ndodhi zjarri në Prishtinë: Tre policë shpëtuan një fëmijë, duhet të shpallen heronj

Arsim Vranovci ka qenë dëshmitar në vendin e ngjarjes ku një ndërtesë u përfshi nga zjarri, mesditën e së enjtes në lagjen "Tophane" të Prishtinës.

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Malishevë, dy persona dërgohen në QKUK

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy persona të lënduar në Malishevë pasi në rrethana të panjohura, zjarri ka përfshirë një shtëpi të banuar.

Digjet një veturë në Han të Elezit

Një incident zjarri është raportuar orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme në Han të Elezit.

Bagdad, 82 të vdekur nga zjarri në një spital ku po trajtoheshin pacientë me COVID-19

Një zjarr i nisur si shkak i një bombole të oksigjenit përfshiu një spital të shtunën në mbrëmje në Bagdad .

Dy incidente të zjarrit në Ferizaj, lëndohet një zjarrfikës

Një mobilieri në fshatin Sojevë të Ferizajt dhe një shtëpi në këtë qytet janë përfshirë nga zjarri gjatë ditës së djeshme.

Zjarri në orët e rrymës në objektin banesor në Prishtinë, disa banorë po trajtohen nga ekipet mjekësore

Sot rreth orës 18:00 Policia e Kosovës ka pranuar informata për një incident zjarri në një objekt banesor në rrugën ‘Muhamet Qami’, të lagjes Mati 1  në Prishtinë.

Digjen disa vetura në një parking në Malishevë

Policia e Kosovës njofton se disa vetura janë përfshirë nga zjarri në një parking në Malishevë.