Postet nga: Imer Beka

Eksplozivi në rrugën e Gazimestanit ende nuk është çaktivizuar

Policia e Kosovës ka gjetur dhe konfiskuar rreth 15 kilogramë eksploziv në rrugën për në Gazimestan.

Rreth 15 kilogramë eksploziv gati për të shpërthyer kapet nga Policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka gjetur dhe konfiskuar rreth 15 kilogramë eksploziv në rrugën për në Gazimestan.

Reduktimet e energjisë nga KEDS, Kryeprokurori flet për nisje të hetimeve

Reduktimet e energjisë elektrike nga KEDS-i javë më parë në Kosovë, priten të hetohen nga Prokuroria Themelore në Prishtinë.

21 vjeçari që dyshohet se shkaktoi aksidentin në Podujevë voziste pa patentë shofer

V.A., 21 vjeçar i cili dyshohet se ka shkaktuar mbrëmë aksidentin në rrugën rajonale Podujevë- Kërrpimeh, saktësisht në fshatin Peran, po qarkullonte pa patentë ...

Gjykata vendosi për të dyshuarit për kërcënim ndaj drejtorit të KEK-ut, Njazi Thaçi

Lirohen dy personat e arrestuar lidhur me kërcënimin ndaj drejtorit të KEK-ut, Njazi Thaçi.

Prokuroria jep detaje rreth vrasjes në ‘Veternik’

Prokuroria e Prishtinës ka dhënë detaje rreth vrasjes me armë zjarri që ka ndodhur sonte rreth orës 21:00 në lagjen ‘Veternik’ të kryeqytetit.

Prokuroria tregon si mbeti i vrarë polici në Podujevë

H.Zh, zyrtar i Policisë së Kosovës është vrarë mbrëmë në fshatin Penuh të Podujevës.

Tre ekspertë hetojnë shkaqet e aksidentit me 4 të vdekur

Tre ekspertë të komunikacionit janë caktuar për të hetuar shkaqet dhe fajësinë për aksidentin tragjik në rrugën magjistrale Prishtinë-Gjilan, afër fshatit Mramor, ku vdiqë...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!