Postet nga: Ilir Rashkaj

Gjykimi për vrasjen e vëllezërve në Malishevë drejt fundit, avokatja thumbon prokurorin

Në rastin e vrasjes së pjesëtarit të FSK-së Shani Maloku dhe vëllait të tij Bahri Maloku, u dha fjala përfundimtare.

Prokurori kërkon sqarime për rastin e vrasjes e pjesëtarit të FSK-së

Fjala përfundimtare në gjykimin për vrasjen e pjesëtarit të FSK-së, Shani Maloku dhe vëllait të tij, Bahri Maloku, ka dështuar të ipet para gjykatës.

I akuzuari rrëfen ku ishte natën kur u vranë kushërinjtë e tij – vëllezërit Shani e Bahri Maloku

Besim Maloku, i akuzuari për vrasjen e kushërinjve të tij - dy vëllezërve Shani e Bahri Maloku, ka dhënë sot versionin e tij për ...

Erdhi me pantollona të shkurtër, i akuzuari për grabitje nuk lejohet në seancë

Një seancë gjyqësore lidhur me grabitjen e 1 mijë e 200 eurove dështoi për shkak të mungesës së shumë akterëve të rastit.

Prokurori i shkarkuar propozohet si dëshmitar në gjykimin e për vrasjen e dy vëllezërve në Malishevë

Në gjykimin e të akuzuarve Besim dhe Blerim Maloku për vrasjen e dyfishtë në fshatin Plloqicë të Malishevës, sot në gjykatën e Gjakovës ishte planifikuar që ...

Eksperti i balistikës përshkruan plumbat që vranë dy vëllezërit në Malishevë

Dhjetë gëzhoja që ishin shkaktar të vdekjes së dy vëllezërve në Malishevë u ekzaminuan hollësishëm nga një ekspert në gykatë.

Arma që vrau vëllezërit në Malishevë ende e paidentifikuar

Në gjykimin e të akuzuarve Besim dhe Blerim Maloku për vrasjen e dyfishtë në fshatin Plloqicë të Malishevës, sot në gjykatën e Gjakovës u dëgjua ...

Gjakovë - I akuzuari mohon se ka grabitur ordinancën gjinekologjike

Në gjykimin ndaj Jetmir Kurhaskut, i akuzuar nga Prokuroria për grabitje, sot në gjykatën e Gjakovës, është deklaruar i pafajshëm.