Postet nga: Igli Tare

Tare thotë se do të jetë katastrofë nëse nuk rifillon Serie A

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka qenë vazhdimisht për rikthimin e Serie A.

Lazio dëshiron transferimin e Szoboszlait dhe Lotfus-Cheekit

Lazio në sezonin e ardhshëm do të bëj pjesë në Ligën e Kampionëve, pasi tani pozicionohet në vendin e dytë me vetëm një pikë mbrapa ...

Tare: Qeveria nuk mund ta ndalojë futbollin

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, nuk pajtohet me vendimit e qeverisë së Italisë.

Igli Tare insiston se duhet të vazhdohet Serie A

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare në një intervistë për “Lazio Style Radio”, ka folur për situatën të cilën po kalon futbolli italian, më saktësisht ...

Igli Tare: Anulimi i sezonit në Serie A do të ishte një katastrofë

Shteti i Italisë është më i prekuri nga pandemia COVID-19.

Gjeniu Igli Tare, rritja e pabesueshme e Lazios

Lazio është një nga skuadrat më në formë në Europë dhe tifozët po fillojnë e besojnë se ekipi i tyre i zemrës mund të shpallet kampion Italie.

Sekretet e Igli Tares, sulmuesi që u bë drejtor sportiv

Igli Tare nuk e mendonte asnjëherë se karriera e tij në futboll do të vazhdonte në këto nivele pasi vari këpucët në gozhdë. por një rastë...

Igli Tare: Jam i shokuar, gati të bëj të pamundurën për ta ndihmuar vendin tim

Ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, aktualisht Drejtor Sportiv i klubit të Lazios, Igli Tare, i ka komentuar nga Italia, momentet e vështira që po i kalon Shqipë...