Postet nga: huawei

Huawei lanson kufjet e reja

Vit pas viti, Huawei po i përmirëson kufjet e saj me valë duke dëgjuar komentet e përdoruesve. Kështu ata prezantuan kufjet Huawei FreeBuds 5i, TWS ...

Huawei prezanton pajisje të reja në Beograd

Këtë javë në një event rajonal të mbajtur në Beograd, kompania kineze Huawei prezantoi aftësitë e saj të reja në tregun e telefonave inteligjentë, orëve dhe kufjeve, ...

'Huawei' prezanton pajisje të reja

Huawei zbuloi një numër produktesh të reja në ngjarjen e kësaj jave në Stamboll, duke përfshirë një telefon të ri inteligjent të palosshëm, laptopë të rinj, ...

Sensor i rrahjeve të zemrës në serinë e re të orëve nga Huawei

Huawei ka prezantuar serinë e re të orëve inteligjente Watch GT 3 Pro. Seria Watch GT 3 Pro bazohet në traditën e pajisjeve inteligjente dhe të veshura të Huawei që ...

Kanadaja ndalon kompaninë kineze Huawei nga rrjeti 5G

Kompanitë që shpërndajnë rrjetin nuk do të lejohen që të instalojnë pajisje të kompanisë Huawei në rrjetet e tyre me shpejtësi të lartë 5G, tha Qeveria kanadeze, duke ...

Si vepron Huawei në Serbi?

Në kuadër të përpjekjeve të Pekinit për të rritur ndikimin në Serbi, kompania teknologjike kineze, Huawei, ka nënshkruar marrëveshje sekrete me njerëz të afë...

Lituania u bën thirrje konsumatorëve të flakin tutje telefonat kinezë

Konsumatorët duhet të flakin tutje telefonat e tyre kinezë dhe të mos blejnë të rinj, ka thënë Ministria e Mbrojtjes në Lituani.

Huawei i Kinës hap qendër teknologjike, konsolidon prezencën në Serbi

Huawei ka hapur një qendër për zhvillim dhe inovacion në Beograd vetëm pas një jave pasi Serbia nënshkroi një marrëveshje në Uashington me të cilë...