Postet nga: hetim i vdekjes

Gjendet i vdekur në rrugë një person në Deçan

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur i vdekur mbrëmë ne fshatin Strellc i Epërm në Deçan.

Gjendet i vdekur një person në Graçanicë

Është gjetur i vdekur mëngjesin e ditës së djeshme një person në Graçanicë.

Një grua në Pejë vdes tri ditë pas operimit, Prokuroria nis hetimet

Një grua në Pejë ka vdekur gjatë ditës së djeshme.

Gjendet një fëmijë dy muajsh i vdekur, policia nis hetimin e rastit

Policia e Rajonit të Pejës më saktësisht në Klinë, ka njoftuar se kanë pranuar një informacion se në një shtëpi një fëmijë dy muajsh kishte mbetur ...

Pejë - Viktima e vdekur, e mbuluar në gjak gjendet brenda shtëpisë

Një person është gjetur i vdekur dhe i gjakosur brenda një shtëpie në rrugën “Asllan Pushka”, në Pejë.

Vdes një grua në Qendrën e Institutit të Shëndetit Mendor në Shtime

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua ka vdekur derisa ishte duke u trajtuar në Qendrën e Institutit të Shëndetit Mendor në Shtime.

Klinë, vdes aksidentalisht duke punuar me traktor

Një person në fshatin Kryshevë e Madhe në Klinë ka vdekur gjatë ditës së djeshme.

Një person gjendet i vdekur në oborrin e tij në Kaçanik

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij në Kaçanik.