Postet nga: Han i Elezit

Gjysma e drejtorive në Han të Elezit, do drejtohen nga gratë

Komuna e Hanit të Elezit ka publikuar emrat e drejtorëve dhe drejtoreshave që do të udhëheqin në mandatin katër vjeçar të kryetarit të ri Mehmet Ballazhi.

Aksident me fatalitet në Han të Elezit, vdes një këmbësor

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot pasdite në Han të Elezit.

Han i Elezit, Policia ndaloi një person me 25 thasë nargile

Policia e Kosovës njofton se ka ndaluar në Han të Elezit një shtetas të Maqedonisë i cili ishte duke i ngarkuar në veturë 25 pako me thëngjill që pë...

Anulimi i zgjedhjeve në Han të Elezit, Rufki Suma kërkon prezencë të shtuar të Policisë gjatë votimeve

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) ka anuluar të gjitha votat për kryetar të Komunës së Hanit të Elezit.

Arrestohet një person në Han të Elezit, konfiskohet edhe një armë zjarri

Stacioni policor në Han të Elezit, nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, është informuar se një person me ...

Arrestohen dy persona për të shtëna me armë në ahengje familjare (FOTO)

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona për të shtëna me armë zjarri në Han të Elezit dhe në Ferizaj.

Han i Elezit - Arrestohet pasi kanosi vëllanë

Një person është arrestuar në dyshimin se ka kanosur vëllanë e tij.

Policia kap 319 kilogram kafe duke u kontrabanduar

319 kilogram kafe janë kapur duke u kontrabanduar gjatë ditës së djeshme, në brezin kufitar Kosovë – Maqedoni.