Postet nga: hajredin kuçi

Veseli e Kuçi kanë filluar takimin me presidentin Thaçi

Ka filluar takimi ndërmjet Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së Kadri Veseli e nënkryetarit Hajredin Kuçi si pjesë e serisë së takimeve ...

Kuçi - Kurtit: Do të keni telashe, përballë ke një opozitë që në ADN ka UÇK-në

Është duke vazhduar seanca për votimin e qeverisë Kurti, e ndër më të zëshmit në këtë seancë janë deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës (...

PDK zyrtarizon kandidatin për kryeministër

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është emri zyrtar i zgjedhur si kandidat i PDK-së për postin e kryeministrit.

Hajredin Kuçi ngatërron emrin e shefit të partisë, e quan ‘Hashim Veseli’

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Hajredin Kuçi ia ka ngatërruar emrin kryetarit të partisë së tij, Kadri Veselit.

Përplasjet e Veselit, Halitit e Thaçit me të akuzuarit për plagosjen e Azem Vllasit

Presidenti Hashim Thaçi, kryeparlamentari Kadri Veseli, nënkryetari i Kuvendit, Xhavit Haliti, deputeti Faton Topalli, e ish-ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi ishin personalitetet të cilat ishin dë...

Debat për dialogun Kosovë - Serbi

Grupi për Studime Juridike dhe Politike (GLPS) të premten do të organizojë tryezën e diskutimit me temë “E kaluara, e tashmja dhe e ardhmja: Dialogu Kosovë-Serbi dhe ...

Hajredin Kuçi shtron drekë me bakllavë, raki dardhe e raki rrushi

Një faturë e ish-Zëvendës Kryeministrit, Hajredin Kuçi, e cila është lëshuar më 29 dhjetor 2010 përmban raki dardhe, raki rrushi, biftek e ramstek.

Sa para të buxhetit i shpenzoi Hajredin Kuçi në makiato e espreso

Në muajin shkurt të 2011-tës, Hajredin Kuçi kishte shpenzuar 324 euro në restorantin e Kryeministrisë vetëm në kafe e lëngje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!