Postet nga: Greqi - Kosovë

Kosova i mbyll kualifikimet e Botërorit me barazim

Kombëtarja e Kosovës ka barazuar me rezultat 1-1 ndaj Greqisë, në kuadër të ndeshjes së fundit të kualifikimeve për Botërorin “Katari 2022”.

Greqi – Kosovë, mbyllet pjesa e parë

Ka përfunduar pjesa e parë mes Greqisë dhe Kosovës me rezultat 1-0.

Mërgim Vojvoda kërkon fitore ndaj Greqisë

Mbrojtësi i krahut të djathtë, Mërgim Vojvoda ka folur në konferencë për media para takimit ndaj Greqisë.

Gliha: Besojmë te fitorja ndaj Greqisë, kritikat i pranoj me kënaqësi

Trajneri i përkohshëm i Kosovës, Primozh Gliha ka folur në konferencë për media para ndeshjes ndaj Greqisë, që luhet të dielën në kuadër të ...

Challandes: Jam i kënaqur me shpirtin luftarak të treguar sonte

Kosova e ka marrë një barazim duke barazuar me rezultat 0-0, si mysafir ndaj Greqisë.

Greqi – Kosovë, notat e lojtarëve

Kosova ka barazuar me rezultat 0-0, ndaj Greqisë, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Kosova barazon me Greqinë në Athinë

Kosova ka barazuar me rezultat 0-0, ndaj Greqisë, ndeshje e cila u luajtë në Athinë.

Greqi – Kosovë, mbyllet pjesa e parë pa gola

Është mbyllur pjesa e parë pa gola mes Greqisë dhe Kosovës, që po luhet në kuadër të Grupit 3, të Ligës C, në Ligën e Kombeve.