Postet nga: granit xhaka

Xhaka: Çfarë ndodhi mes meje dhe tifozëve?

Granit Xhaka iu kthye edhe një herë përplasjes me tifozët e Arsenalin vitin e kaluar, që e detyruan të bënte gati valixhet, por në momentet e fundit ...

Xhaka shënon në fitoren e thellë të Arsenalit ndaj Norwichit (VIDEO)

Arsenali ka fituar me rezultat të thellë 4-0, ndaj Norwichit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 32-të në Premierligë.

Granit Xhaka shënon gol të bukur për Arsenalin (VIDEO)

Arsenali është duke e mposhtur Norwichin me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 32-të në Premierligë.

Lëndohet Xhaka

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, me t’u rikthyer në fushë pas pandemisë ka pësuar lëndim.

Xhaka i gëzohet rikthimit të stërvitjeve me Arsenalin

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, është rikthyer në stërvitje në grupe të vogla më bashkëlojtarët e skuadrës së tij.

Granit Xhaka: Arsenali klubi i im i ëndrrave

Granit Xhaka iu bashkua skuadrës së Arsenalit në verën e vitit 2016 nga Monchenglaadbachi për 45 milionë euro.

Xhaka: Faleminderit të gjithëve që po punojnë për ta luftuar përhapjen e virusit

Futbolli europian është në kolaps total pas përhapjes së madhe të pandemisë së coronavirusit.

Arteta flet për Granit Xhakën: E doja në Manchester City!

Trajneri i ri i Arsenal, Mikel Arteta, ka folur për Granit Xhaken, duke thënë se ai mund të ketë sukses në Arsenal, pavarësisht ‘fjalosjes’ me tifozët.