Postet nga: Grabitje ne tentative

Prishtinë, arrestim për grabitje në tentativë

Një person është arrestuar dje në Prishtinë nën dyshimin se është personi që kishte hyrë në një lokal dhe duke e kanosur me gurë viktimën kishte kërkuar ...

Dalin në gjyq gjilanasit e akuzuar se tentuan ta grabisin çantën me para

Nën masa të rrepta të sigurisë para Gjykatës së Gjilanit kanë dalë Kastriot Shala dhe Leotrim Latifi për t’u përballur me akuzën e Prokurorisë ...

Prishtinë - Të armatosur tentuan të grabisin

Një grabitje në tentativë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme në Prishtinë.

Rrëfimi i gjilanases: Të dyshuarit kishin pasur thikë kur kanë tentuar të më grabisin çantën

Të akuzuarit për grabitje në tentativë deklarohen për fajësinë

Rrëfimet e punëtorëve për tentim grabitjen në 'Ria Capital'

Trim Vokshi, i akuzuari për grabitje në tentativë në ‘Ria Capital’, është ballafaquar me dëshmitë e punëtore të institucionit ku dyshohej se kishte tentuar ta kryente grabitjen.

Të dyshuarit tentojnë të grabisin bankomantin në Prishtinë

Katër persona të dyshuar kanë tentuat gjatë ditës së djeshme të kryejnë një grabitje në një bankë në Prishtinë.

Ferizaj, tentim për grabitje të armatosur brenda auto-sallonit

Një grabitje nën kërcënimin e armëve e cila ishte planifikuar nga dy persona të dyshuar që të kryhej brenda një auto- salloni, ka mbetur në tentativë.

Gjakovë - Ndërpritet gjykimi për grabitje në tentativë