Postet nga: grabitje me arme

Podujevë, grabitësit e lidhën pronarin e shtëpisë dhe i vjedhin para e stoli

Dy persona me maskë dhe të armatosur kanë, hyrë në shtëpinë e një burri e kanë lidhur për karrige dhe të njëjtin i kanë grabitur 150 euro, unazë...

Grabitet me thikë e revole banka në Prishtinë

Një bankë në Prishtinë dje ishte cak i disa grabitësve

Dy persona me kalashnikov vjedhin para dhe cigare në pompë të benzinës në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy punëtorë të një pike karburanti kanë raportuar se dy persona nën kërcënimin e armës AK-47, u kanë ...

Arrestohet në Ferizaj i dyshuari për grabitje me armë

Policia në rajoni e Ferizaj ka njoftuar për arrestimin e një personi të dyshuar, I cili ishte përfshirë një nj rast të grabitjes me armë në Ferizaj.

Policia jep detaje për grabitjen e armatosur në Termocentralin ‘Kosova A’

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është duke e hetuar grabitjen me armë që ndodhi një natë më parë në Termocentralin “Kosova A” në Obiliq.

Prishtinë, grabitje me armë në këmbimore

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 17:00 në rrugën ‘Ilir Konushevci’ në Prishtinë, është grabitur një këmbimore.

Grabitje me armë në Pejë

Një person në Pejë ka raportuar se dy persona të panjohur duke e sulmuar fizikisht dhe nën kërcënim të armës  i kanë grabitur një shumë parash.

Grabitja në Raushiq, arrestohen tre persona

Policia  ka arrestuar tre persona për një grabitje të armatosur që ka ndodhur në fshatin Raushiq të Pejës më 3 gusht.  

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!