Postet nga: Gjyqtarët e futbollit

Delegohen gjyqtarët e futbollit për xhiron e 28-të në Superligë

Federata e Futbollit e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme ka deleguar gjyqtarët për xhiron e 28-të në Superligën e ...

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 25-të në Superligë

Xhiroja e 25-të në Superligën e Kosovës, do të nisë me ndeshjen Drita – Ferizaj, që luhet të premten nga ora 17:00 në Gjilan.

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 24-të në Superligë

Ndeshjet e xhiros së 24-të në Superligën e Kosovës në futboll do të luhen të premten, të shtunën dhe të dielën.

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 23-të në Superligë

Superliga e Kosovës në Kosovë, do të rifillojë të premten me ndeshjen Llapi – Dukagjini, pas gati tre muajve për shkak të pauzës së detyruar nga pandemia e ...

Gjyqtarët e futbollit i kryejnë testimet për COVID-19

Gjyqtarët e futbollit në Kosovë, sot i kanë kryer testimet për coronavirus dhe testet fizike.

Të shtunën gjyqtarët e futbollit do të testohen për coronavirus

Federata e Futbollit e Kosovës, ka bërë të ditur se të shtunën në stadiumin “Fadil Vokrri”, do të mbahen testet fizikë për gjyqtarët e futbollit, ...

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 18-të në Ligën e Parë

Federata e Futbollit e Kosovës, ka deleguar gjyqtarët edhe për xhiron e 18-të në Ligën e Parë të Kosovës.

Caktohen zyrtarët e xhiros së 14 në Superligën e Kosovës në futboll

Komisioni për delegimin e gjyqtarëve sot i ka caktuar referët të cilët do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjet e xhiros së 14 në Superligën e ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!