Postet nga: gjuajtje me arme

Prizren, plagos veten me armë në dasmë

Një person në Prizren ka lënduar veten me armë zjarri gjatë një ahengu familjar.

Dy të arrestuar për gjuajtje me armë në ahengje familjare

Dy persona janë arrestuar nga policia vetëm në 24 orët e fundit për gjuajte me armë zjarri në ahengje familjare.

Shtetasi i huaj arrestohet për të shtëna në Novobërdë

Një shtetas i huaj është arrestuar dje në Novobërdë për armëmbajtje pa leje.

Deçan: Arrestohet pasi shtiu me pistoletë në një aheng familjar

Një burrë nga Deçani është arrestuar pasi shtiu me pistoletë në ajër në një aheng familjar.

Prizren, dasmori përfundon i prangosur

Në fshatin Lubizhdë të Prizrenit është arrestuar një person për armëmbajtje pa leje.

Të shtëna me armë në Prishtinë

Nje përleshje e shoqëruar me gjuajtje me armë ka ndodhur para pak çastesh afër Ministrisë së Shëndetësisë në Prishtinë.

Prishtinasit gjuajnë me armë dhe ikin nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës dje ka marrë një informatë se një person i dyshuar ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një personi, por se ai nuk është ...

Gjykatësi Beqir Kalludra teston aftësitë në gjuajtje me armë

Gjykatësi i krimeve të rënda në Gjykatën e Prishtinës, Beqir Kalludra ka postuar fotografi nga poligoni i gjuajtjes me armë.