Postet nga: gjuajtje me armë zjarri

Inspektorati Policor nis hetime për incidentin në Leposaviq

Inspektorati Policor i Kosovës ka nisur hetime për incidentin që ndodhi të hënën pranë urës së Bistricës në Leposaviq, ku dyshohet se Policia e ...

Policia jep detaje për gjuajtjen me armë zjarri në Prishtinë

Një rast i gjuajtjes me armë zjarri ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në Prishtinë, me ç’rast ishte rrethuar edhe një parking në lagjen “Kalabria” në kryeqytet.

Prishtinë - Shkrepet arma gjatë një përleshje, lëndohen 4 persona

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar 3 burra të dyshuar të cilët si pasojë e një mosmarrëveshje të më hershme rreth një borxhi janë përleshur fizikisht ...

Dragash, ndalohet nga policia një person që gjuajti me armë zjarri

Një person është ndaluar nga Policia e Kosovës, pasi që kishte gjuajtur me armë ajrore, në fshatin Krushevë të Dragashi.

Hajnat hyjnë në një shtëpi në Ferizaj, gjuajnë me armë dhe vjedhin para e stoli ari

Të enjten në mbrëmje, një qytetar nga Ferizaj është përballur me 3 hajna që kishin hyrë me forcë në shtëpinë e tij.

Gjuajtje me armë zjarri në Kaçanik, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës njofton se sot në orët e para të mëngjesit, në Kaçanik ka arrestuar një person për gjuajtje me armë zjarri.

Suspendohet polici që dyshohet se shtiu me armë zjarri në një aheng

Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) ka njoftuar se një zyrtar policor është suspenduar përkohësisht - 3 ditë, nën dyshimin se ka shtënë me armë zjarri në ...

Plagosja me armë në Fushë Kosovë, Policia jep detaje

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë që kanë ndodhur dje pasdite në Fushë Kosovë.