Postet nga: gjonaj

Arrestohen edhe dy persona të dyshuar për tentim vrasjen e rëndë në Gjonaj të Prizrenit

Policia e Kosovës njofton se janë arrestuar dy persona në Prizren, të cilët po dyshohen për veprat penale - vrasje e rëndë në tentativë; lëndim ...

Plagosja në fshatin Gjonaj të Prizrenit, arrestohet një i dyshuar

Pas plagosjes së dy personave në fshatin Gjonaj të komunës së Prizrenit, më 22.05.2024, Policia ka njoftuar se të plagosurit ishin sulmuar me armë zjarri dhe mjete të forta nga ...

Nesër nis festivali ‘Hasi Jehon 2021’

Nesër nis edicioni i 31-të i Festivali Folklorik “Hasi Jehon 2021”.

Prizren, gjuajtje me armë zjarri në dasmë, rrezikohen dasmorët, arrestohet i dyshuari

Policia në Prizren pasi ka pranuar informacion se në fshatin Gjonaj janë dëgjuar krisma nga armë e zjarrit kanë intervenuar në një aheng familjar.

Komuna e Prizrenit përuron laboratorin për kryerjen e analizave biokimike në QMF në Gjonaj

Komuna e  Prizrenit sot ka përuruar laboratorin në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Gjonaj për kryerjen e analizave biokimike.

Fshati Gjonaj i Prizrenit nga sot do të ketë 24 orë ujë të pijshëm

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka,  ka bërë të ditur se fshati Gjonaj i Prizrent tani do të furnizohet 24 orë me ujë të pijshëm.

Komuna e Prizrenit nis punimet, banorët e Gjonajt nga nesër duhet të kryejnë kontrollat mjekësore në Krajk

Komuna e Prizrenit ka njoftuar banorët e fshatit Gjonaj dhe zonave përreth se nga nesër të gjitha vizitat mjekësore duhet t’i kryejnë në Ambulancën ...

I marrin armën të dyshuarit për të shtëna në aheng

Një pistoletë 9 mm është sekuestruar në Prizren pas një gjuajtje me armë në një aheng familjar.