Postet nga: Gjakove

Edhe dy policë të suspenduar nga IPK për rastin e të shtënave me armë ndaj motoçiklistit në Gjakovë

Inspektorati Policor i Kosovës ka njoftuar se sot kanë rekomanduar suspendimin e dy zyrtarëve të Policisë së Kosovës në Gjakovë.

AGK dënon ashpër pengimin e ekipit të Klan Kosovës në palestrën 'Shani Nushi' në Gjakovë

Asociacioni  i Gazetarëve të Kosovës e ka quajtur të papranueshme dhe trysni mos lejimin e ekipit realizues të Klan Kosovës për të hyrë në palestrën “...

Furra në Gjakovë përfshihet nga zjarri

Një furrë në rrugën “Ali Pashë Tepelena”, në Gjakovë është përfshirë nga zjarri dje në orët e para të mëngjesit.

Gjakovë, Shantazhoi një grua për publikim të fotografive në rrjete sociale

Një burrë në Gjakovë ka shantazhuar një grua se do t’i publikojë fotografi në rrjete sociale.

Gjakovë: Tenton të vjedhë, arrestohet nga policia

Një person i dyshuar për vjedhje është arrestuar dje në Gjakovë.

Arrestohet gjakovari për kërcënim ndaj gruas së tij në vendin e saj të punës

Një rast i dhunës në familje është raportuar nga policia në rajonin e Gjakovës

Gjakovë – I dyshuari sulmoi nënën dhe vajzën

Një rast i dhunës në familje raportohet të ketë ndodhur në Gjakovë.

Pesë të arrestuar në Gjakovë, njëri për sulm ndaj personit zyrtar

Pesë persona kanë përfunduar në pranga gjatë 24 orëve të fundit në Gjakovë.