Postet nga: Gazmend Muhaxheri

Muhaxheri: Do të punojmë për fitoren e LDK-së

Anëtari i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Gazmend Muhaxheri, ka falënderuar qytetarët që kanë përkrahur këtë parti në zgjedhjet e djeshme.

AAK në Pejë kërkon nga Inspektorati dhe Policia të marrin masa ndaj Gazmend Muhaxherit

Komuna e Pejës është në mesin e 18 komunave që konsiderohen me rrezik të lartë të infektimit nga COVID-19 dhe ku kufizohet lëvizja pas orës 19:00, por kjo nuk ...

Muhaxheri arsyetohet për ndejën në Rugovë gjatë orës policore: Më kanë thirrë me pi kafe

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, ditë më parë ishte parë në një ndejë private në Rugovë, në kohën kur në Pejë dhe në shumë qytete ...

Gazmend Muhaxheri: Në seancën e radhës votohet Ligji për rimëkëmbje ekonomike

Kryetari i Komunës së Pejës nga radhët e LDK-së, Gazmend Muhaxheri, ka thënë se në seancën e radhës të Kuvendit të Kosovës ka ...

Komuna e Pejës pranon më pak rekomandime nga Auditori

Përgjatë periudhës gjashtë vjeçare, komuna e Pejës pati raste ku nuk arriti t’i respektoj si duhet disa ligje si: ligjin për Buxhetin e Kosovë...

Reagon kryetari i Pejës për djegien e balonit

Kryetari i Komunës së Pejës Gazmend Muhaxheri, ka reaguar pas ngjarjes së djeshme ku është djegur balona “Mirë se vini në Pejë”.

Gazmend Muhaxheri në ndejë me muzikë live në kohën kur Peja është në karantinë

Të premten pasdite, Ministria e Shëndetësisë njoftoi se 18 komuna të vendit kanë hyrë në zonën e kuqe apo rajone që konsiderohen me rrezik të lartë të infektimit ...

Arrestohet një grua për kërcënim ndaj Gazmend Muhaxherit

Të shtunën pasdite, kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri kishte pranuar një kërcenim përmes rrjeteve sociale.