Postet nga: Gazmend Muhaxheri

Vetëvendosje në Pejë kritikon kryetarin Muhaxheri për gjendjen me mbeturina  

Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Pejë përmes një konference për media të mbajtur sot, ka drejtuar akuza për kryetarin Gazmend Muhaxheri, siç kanë thënë ...

Kryetari i Pejës publikon pamje ku shihet një qytetare duke hedhur mbeturina në Lumbardh

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, ka publikuar sot një video-incizim, në të cilin shihet një qytetare duke hedhur qese me mbeturina në lumin Lumbardh.

Agim Veliu e quan Gazmend Muhaxherin 'Kali i Trojës'

Ish-nënkryetari i LDK-së dhe ish-ministri i Punëve të Brendshme, tani deputet i LDK-së, Agim Veliu i ka reaguar bashkëpartiakut të tij, kryetarit të Pejës, Gazmend Muhaxheri.

Gazmend Muhaxheri përfundimisht i pafajshëm në akuzën për moszbatim të vendimit të gjykatës

Një vendim i Gjykatës në Pejë e kishte shpallur të pafajshëm Kryëtarin e Pejës për një rast penal të zhvilluar pranë kësaj gjykatë.

Muhaxheri: Duhet t'i japim mbështetje Vjosa Osmanit për presidente

Anëtari i LDK-së, Gazmend Muhaxheri, ka thënë se grupi parlamentar i LDK-së duhet të qëndrojë në sallën e Kuvendit për t’i dhënë mbë...

Muhaxheri: Do të punojmë për fitoren e LDK-së

Anëtari i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Gazmend Muhaxheri, ka falënderuar qytetarët që kanë përkrahur këtë parti në zgjedhjet e djeshme.

AAK në Pejë kërkon nga Inspektorati dhe Policia të marrin masa ndaj Gazmend Muhaxherit

Komuna e Pejës është në mesin e 18 komunave që konsiderohen me rrezik të lartë të infektimit nga COVID-19 dhe ku kufizohet lëvizja pas orës 19:00, por kjo nuk ...

Muhaxheri arsyetohet për ndejën në Rugovë gjatë orës policore: Më kanë thirrë me pi kafe

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, ditë më parë ishte parë në një ndejë private në Rugovë, në kohën kur në Pejë dhe në shumë qytete ...