Postet nga: gazmend hoxha

Sveçla e Hoxha vizitojnë policin që u plagos në Zllakuqan të Klinës

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka njoftuar se ka vizituar Januz Veselajn, pjesëtarin e Policisë së Kosovës, i cili u plagos gjatë intervenimit në ...

Drejtori i Policisë raporton në Komisionin për Siguri, përballet me kritika dhe akuza nga deputetët

Drejtori i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha, është ftuar për të raportuar në Komisionin për Siguri, me ç'rast është përballur me pyetje të shumta, si dhe ...

Pasuria e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Kosovës

Gazmend Hoxha, Drejtor i Përgjithshëm në Policinë e Kosovës, njëherësh edhe anëtar i Këshillit Kombëtar për Parandalimin dhe Sanksionimin e Dhunë...

Vrasja e grave, presidentja ka takuar ministrat Sveçla e Haxhiu dhe drejtorin e Policisë

Vrasja e dy grave brenda pesë ditësh në Kosovë ka shtyrë presidenten Vjosa Osmani të zhvillojë një takim me ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ministren ...

Drejtori i Policisë viziton vendin e krimit në Pejë, thotë se po i trajtojnë me prioritet rastet e dhunës në familje

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha, ka thënë se institucioni që ai drejton trajton me prioritet rastet e dhunës në familje.

Siguria, drejtori i Policisë së Kosovës takoi komandantin e KFOR-it

Policia e Kosovës ka njoftuar se udhëheqësi i tyre i përgjithshëm Kolonel Gazmend Hoxha me bashkpunëtorë, ka pritur në takim komandantin e Komandës ...

Policia gjatë vitit 2023 arrestoi mbi 11 mijë persona, 12 prej tyre për krime lufte

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha ka raportuar në Komisionin Parlamentar për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes.

Escobar gjatë vizitës në Kosovë takoi drejtorin e Policisë dhe familjen e heroit Afrim Bunjaku

I dërguari i posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar gjatë vizitës së tij të fundit në Kosovë është takuar edhe me familjen e ...